Skip to main content

Riidekapid, garderoobikapid, kontoririiulid, bürooriiulid, kontorikapid, bürookapid

Riidekapp LUKUTA täisustega - 195x70x35cm

 • Riidekapi mõõdud

  Kõrgus: 195cm
  Laius: 70cm
  Sügavus: 35cm

 • Riidekapi uksed

  Kogu riiulit katvad LUKUTA täisuksed

 • Riidekapi materjal

  Kõrgekvaliteetne kõrgsurve melamiin

 • Valige toon ja lisage ostukorvi

  SOODUSHIND KÄIBEMAKSUGA VAID:

  150.00
  * Melamiini toon:

  Riidekapp, garderoobikapp
Kontorikapi kõige olulisem omadus on selle võimalus mahutada võimalikult palju kaustasid. Kompakt Kontorimööbli valikus olevad kontorikapid on tugevad ja vastupidavad, et püsida aastaid.
Kompakt Kontorimööbli riiulite ja kappide juures oleme lähtunud nende tugevusest ja vastupidavusest. Samuti peavad kontoririiulid ja kontorikapid sobima kogu ülejäänud kontorimööbli valikuga.

KESKMISED RIIULID FIKSEERITUD

kontorikapid, bürookapid
Kõikidel Kompakt Kontorimööbli pakutavatel kontoririiulitel on keskmised riiuliplaadid riiuli seinte külge fikseeritud. Nii on välistatud kontoririiulite "laiali vajumie" ka suuremate raskuste puhul.

KONTORIKAPPIDE LÄBIMÕELDUD DISAIN

kontorikapid, bürookapid
Kompakt Kontorimööbli kontorikappidel on tugevad tagaseinad. Paljudel konkurentidel on tagaseinad valmistaud lausa 3 osast. Lisaks on Kompakt kontorimööbli kontorikappidel taga süvend seinaliistude jaoks.

TAGASEINA KINNITUSED KRUVIDEGA

kontorikapid, bürookapid
Kokkuhoiu huvides kinnitatakse odamatel riiulitel tagaseinad naeltega. Need aga kipuvad kontoririiulitest aja jooksul välja tulema ja tulemuseks on lahtine tagasein.

LIHTNE VIIS RIIDEID MAHUTADA

Riidekapis on välja tõmmatav nagi riidepuude riputamiseks. Riiete mahutamiseks tuleb vaid see kapist välja tõmmata.
Nii on saavutatud, et riidekapp sobib oma välismõõtudelt ideaalselt Kompakt Kontorimööbli kontoririiulite ja kontorikappide kõrvale.


2 ERINEVAT VÄRVITOONI TUGEVAID KONTORIRIKAPPE

Kompakt Kontorimööbli valikust leiate kahte kaunist tooni kontorikapid. Kõik kontorikapid on toodetud kvaliteetsest kõrgsurve melamiinplaadist.
VAHTRA MELAMIIN on kõige heledam ja kõige populaarsem kontorimööbli toon.
PÖÖGI MELAMIIN on keskmise tumedusega kontorimööbli toon.


Tugev ja kvaliteetne melamiinplaat

Kompakt Kontorimööbli kontoririiulid on valmistatud kõrgekvaliteetsest kõrgsurve melamiinplaadist.
Kõik riiuliservad on viimistletud tugeva ABS kandiga. Nii on tagatud kontoririiulite tugevus ja vastupidamise aastateks ka suuremate raskuste all.

Kontoririiulitele uksed ette ja saate kontorikapid

Kompakt Kontorimööbli valikus on olemas nii kontoririiulid, kui ka kontorikapid. Kontorikappide uksed varjavad nende taguse uudishimulike silmade eest. Samuti kaitsevad uksed liigse tolmu sattumise eest riiulitele. Paljudel riigiasutustel on nõue kastutada lukustatavaid kappe. Ka lukuga kontorikappide uksed on Kompakt Kontorimööbli valikus olemas.

5 TOONIS KÕRGEKVALITEETNE KONTORIMÖÖBEL

Kogu Kompakt Kontorimööbli valikut on võimalik tellida 5 erinevas kõrgekvaliteetses ja kaunis toonis. Vahtra melamiinist toodetud kontorimööblit üritame hoida oma Eesti kontorimööbli laos kogu aeg saadaval. Pöögi toonis kontorimööbli tooni saame tavaliselt arnida kuni 5 tööpäeva jooksul. Helehalli, Tumehalli ja vlaget saame teha aga eritööna kuni 5 töönädala jooksul

Kompakt kontorimööblit on võimalik tellida eritoonides! Selleks võta meiega ühendust ja vaatame, kas saame teid aidata.

Kombineerige omavahel erinevaid kontorimööbli toone!

Kombineerides omavahel erinevaid kontorimööbli toone on võimalik luua unustamatud ja originaalsed kontorid. Näiteks pannes valgele riiulile ette tumehallid uksed või kasutada vahtra toonis kontorilaudu ühes ruumis koos valgete riiulitega. Laske oma fantaasial lennata, et teie kontorimööbel oleks just teie nägu.

helehall kontorikapp vahtra toonis ustega

Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondive vüi vaheteame toote uue vastu.