Skip to main content

kontorilauad, büroolauad, töölauad, juhilauad

Uuenenud sahtliplokk

Kontorimööbel ei ole vaid muutumatu tarbeese. Nagu kõik siin maailmas peab ka kontorimööbel ja büroomööbel ajas paremaks ja kasutajasõbralikumaks muutuma. Seejuures ei tohi unustada, et üks Kompakt Kontorimööbli lubadusi on, et meie uus kontorimööbel ja büroomööbel sobib juba olemasoleva kontorimööbli ja büroomööbliga võimalikult hästi kokku.

Väikesed aga olulised tehnoloogilised muudatused on läbinud meie kiidetud sahtliplokid. Ikka selleks, et olla veel paremad ja ajatumad.

LIHTNE RATASTE PAIGALDUS

Suur osa sahtliplokist on juba tehases komplekteeritud. Seda selleks, et kliendid ei peaks nii palju vaeva nägema sahtliplokkide komplekteerimisega. Kompakt Kontorimööbli sahtliplokkidel tarnitakse aga rattad eraldi. Seda puhtalt turvalisuse huvides - rattad võivad sahtliploki alt transpordi käigus lihtsalt murduda.

Kõikidel uutel sahtliplokkidel on all väikesed märked kruvide paigaldamiseks. Nii saate leida sahtliploki ratastele just õige ettenähtud koha.


RATTAD DETAILIDENA

Nagu me just mainisime, siis transpordi käigus on suur oht, et midagi läheb katki. Selles, et isegi pakendis olevad sahtliplokkide rattad jõuaks meie klientide juurde tervelt tarnitakse rattad ja nende metallosad eraldi.

Sahtliplokkide rattaid paigaldades paigaldage esimese asjana metallosad sahtliploki külge. Peale seda suruge rattad oma pesadesse. See surumine võib vajada natukene rohkem jõudu aga kui rattad on juba paigas, siis need ka sinna jäävad.

METALLIST SAHTLID

Kõige olulisem muutus, mida oleme sahtliplokkide juures teinud on sahtlite sees.Me kõik teame, et metall on tugevam kui puit. Kui varem olid sahtliplokkide sahtlite küljed puidust, siis nüüd on need metallist. Metallist sahtlite küljed on sujuvama liikumisega ja loomulikult ka tugevamad, kui puidust küljed.

Väike muutus on tegelikult tehnoloogiliselt päris suur areng. See lisab teie kontorimööblile vastupidavust ja tõstab kontorimööbli eluiga.

VÄLISELT IKKA SAMA SAHTLIPLOKK

Kõik tehtud muutused meie sahtliplokkide juures on tehnoloogilised. Need on tehtud selleks, et sahtliplokke oleks mugavam kasutada ja kokku panna. Samuti on nüüd sahtliplokkide kasutusiga pikem.

Väliselt on sahtliplokk täpselt sama sugune nagu ka 5 aastat tagasi. Uus sahtliplokk sobib ideaalselt juba olemasolevate sahtliplokkidega ja senise Kompakt kontorimööbliga.

SAHTLIPLOKK - 43x55x61cm

sahtliplokid, sahtliboksid, sahtlikapid
Sahtliplokk ratastel 4 mahuka sahtliga.
Sahtliploki hind koos käibemaksuga:
165.00
* Melamiini toon: