Skip to main content

kontorilauad, büroolauad, töölauad, juhilauad

Kontorilaud: kontorimööbli kõige olulisem osa

KONTORILAUD VÕI BÜROOLAUD

kontorilauad, büroolauad

Mis vahet on kontorilaual ja büroolaual? Täpselt sama palju kui kontoril ja bürool. Üks nimetab oma kontorit bürooks ja teine bürood kontoriks. Heal lapsel mitu nime.

KONTORILAUD VÕI KIRJUTUSLAUD

kontorilauad, büroolauad, kirjutuslauad

Kontorilaud ja kirjutuslaud on täiesti kas erinevat asja. Kontorilauad on enamasti metallraamile toetuv tugev töölaud, mis pakub rohkelt tööruumi. Kontorilauale saab lisada erinevat lisavarustust. Kirjutuslaud on aga lihtne ja enamasti väike töölaud, mis on valmistatud vaid melamiinplaadist.

KONTORILAUAD ja BÜROOLAUAD on tugevad ja mahukad kontorilauad,  mille juurde saab tellida rohkelt lisavarustust. Näiteks sahtliplokkid, lauakõrgused riiulid, esiplaadid ja palju muud. valides oma kontorisse uut kontorilauda või kirjutuslaud on palju asju mida silmas pidada. Nendest nüüd lähemalt räägimegi.

MAHUKAS KONTORILAUD

Kontorilaudu valides tuleks esimese asjana vaadata kontorilaua tööpinna suurust. Mida suurem kontorilaua tööpind, seda parem. Kontorilaua tööpinna suurus ei tähenda vaid laua pikkust ja laiust, vaid L-kujulise laua juures ka kõiki muid kontorilaua mõõte. Mõõtke hoolega, et kontorisse saaks ostetud just kõige paremini kontori ruumi kasutav kontorilaudade lahendus.


KONTORILAUD METALLRAAMIL

Metallraam kontorilaua all annab kontorilauale selle stabiilsuse ja jäikuse. Ma usun, et mitte keegi ei soovi omale kontorilauda, mis kõigub ja vapub. halvemad kontorilauad võivad aja jooksul raskuse all kaardu vajuda. Metallraam kontorilaua all peab olema tugev ja kindlasti laua keskel oleva tugevdustalaga. Just see risti kontorilaua all olev tala kindlustab, et kontorilaua lauaplaat aja jooksul looka ei vaju.

LAUAPLAADI PAKSUS

Kontorilaua plaadi paksus ei pruugi just näida olulise detailina. Eriti kui selle all on juba tugev metallraam. Siiski, lisab paksem kontorilaua lauaplaat lauale veelgi stabiilsust ja tugevust. Rääkimata sellest, et paksema lauaplaadiga kontorilaud näeb lihtsalt parem välja. Et hoida oma kontorilaudu võimalikult odavana pakuvad ettevõtted võimalikult õhukesi lauaplaate. Premium Kontorilaua lauaplaadi paksus on 24mm.

Ärge unustage ka kontorilaua lauaplaadi serva vaadata. Korralikul kontorilaual on lauaplaadil täiseti selgelt eristatav servakant. Lauaplaadi serv on koht, mis saab kõige rohkem koormust. Isegi rohkem kui kontoriala peamine osa. Kontorialau kant peab olema kvaliteetne! Premium Kontorilaua servakandks on 2mm ABS kant.

KONTORILAUA ERGONOOMIKA

Kontoritöötaja veedab oma laua taga vähemalt 5 tundi oma tööpäevast. Seega, peab kontorilaud aitama töötajal püsida tervena ja vältima vigastuste või krooniliste haiguste tekkimist.
Kontorilaud Premium võimaldab töötajal lauda nö. "siise sõita" ja toetada käed kontorilauale. See vähendab pingeid õlavöötmes ja parandab käte verevarustust.
Kontorilaud Premiumi suur tööpind võimaldab töötajal valida endale sobiva asendi monitori jälgimiseks - kas otse või nurga all. Tänu kontorilaua suurele tööpinnale on kõik töövahendid käe ulatuses.

KONTORILAUD PREMIUM - VÕIB-OLLA PARIM KONTORILAUD EESTI TURUL!

See ei ole lihtsalt sõnakõlks ega reklaamlause. Juba sajad kontorid Eestis on oma kontorisse valinud just Premium Kontorilauad. Ja 100% meie klientidest valivad uute töökohtade tekkides taas Premium Kontorilaua.

Premium Kontorilaud on:

1. Tugev ja vastupidav,
2. Nägus,
3. Mahukas,
4. Rohke lisavarustusega,
5. Läbimõeldud disainiga

KONTORILAUD PREMIUM - 175x120x75cm

kontorilauad, büroolauad, töölauad
Tugev ja ergonoomiline kontorilaud metallraamil.
Kontorilaua hind käibemaksuga:
179.00
* Melamiini toon: