Skip to main content

Kontorimööbel ja büroomööbel hea hinnaga

Kompakt kontorimööbel

AASTATE PIKKUSED KOGEMUSED KONTORMÖÖBLI TURUL

KOMPAKT KONTORIMÖÖBEL ei ole vaid ühe aasta pikkune projekt. Meie meeskond on juba aastaid tegutsenud Eesti kontorimööbli ja büroomööbli turul.
Kasutades ära meie pikaajalist kogemust ja oskusi oleme loonud laia kontorimööbli valiku, mis peaks sobima just Eesti turule. Tänu läbimõeldud disainile ja tehnoloogilistele lahendustele suudame pakkuda kontorimööblit uskumatult soodsate hindadega.

KOMPAKT KONTORIMÖÖBLI MOTODEKS ON:
* Kvaliteetne kontorimööbel ei pea olema kallis.
* Kontorimööblit ei pea ootama kuude kupa.
* Kontorimööbel peab olema vastupidav aastaid.
* Kontorimööbel peab olema funktsionaalne ja ergonoomiline.


KLIENDID RÄÄGIVAD MEIST

"Vajasime kiiresti kontorimööblit ning sattusin Kompakti koduleheküljele, kus olid võrreldes teiste pakkujatega soodsamad hinna. Esialgu ei usaldanud ma veebilehte, seega helistasin Kompakti, et tooge kaup kohale ja siis maksame. Järgmisel päeval oli kenasti kaup kohal! Olen väga rahul mööbli ja teenusega ning julgen soovitada Kompakti nüüd ka teistele!"
Eneli Õigus / Avatud Lahendused OÜ
"Väga meeldiv teenindus. Ka mittestandardsete lahenduste tegemine on olnud võimalik. Soovitan igale mööblihuvilisele."
Teofilus Tõnnisson / Interspectrum OÜ
"Tellimine on mugav, küsimustele ja kirjadele vastatakse kiiresti. Kauba tarne mõne päevaga. Ilus klassikaline büroomööbel, disaini ei muudeta ja vajadusel saan paari aasta pärast samasuguse kapi juurde osta. Suhtlus äärmiselt positiivne, kliendina jääb mulje, et oled ainulaadne."
Marge Luhamaa / Jõgevamaa Gümnaasium

6 põhjust miks valida Kompakt Kontorimööbel

KIIRED KONTORIMÖÖBLI TARNED

kontorimööbel, büroomööbel
Kas olete saanud kontorimööbli tootjatelt pakkumise, kus kontorimööbli tarneajaks on näidatud 30 kalendripäeva või isegi rohkem? Enamus kontorimööbli tootjaid ei hoia laos suuri koguseid kontorimööblit vaid hakkavad kontorimööblit tootma alles tellimuse laekumisel. Kompakt Kontorimööbel tagab ka suuremad kontorimööbli tarned nädala jooksul!

KVALITEETNE KONTORIMÖÖBEL

kontorimööbel, büroomööbel

Tihti toodetakse odavuse huvides kontorimööblit materjalidest, mis ei ole eriti vastupidavad. Kontorimööbel on kasutuses vähemalt 8 tundi tööpäevas ja peab olema vastupidavam kui kodune mööbel. Kompakt Kontorimööbli valikust leiate kontorimööbli tooted, mis kestavad aastaid.

MUUTUMATU KONTORIMÖÖBLI VALIK

kontorimööbel, büroomööbel
Kas olete kunagi sisustanud kontori kontorimööbliga ja pidanud paari aasta pärast ostma juurde töölaua, sest uus töötja tahab ju ka kusagil töötada? Võttes ühendust oma senise kontorimööbli tarnijaga selgub, et samasugust toodet aga enam valikus ei ole. Pakutakse vaid kallist eritellimust. Kompakt Kontorimööbli valik on püsinud suhteliselt muutumatuna juba aastaid. Ja põhitooted nii ka jäävad.

TASUTA TRANSPORT - ALATI

kontorimööbel, büroomööbel
Miks peaks näiteks Paides elavad inimesed maksma oma kontorimööbli eest rohkem, kui Tallinnas elavad inimesed? Kompakt Kontorimööbli poolt pakutav kontorimööbel tuuakse ALATI teie kontori ukse juurde TASUTA! Isegi kõige väiksemad tooted. Ei mingeid miinimumarveid ega muid trikke!

LÄBIPAISTEV HINNAPOLIITIKA

kontorimööbel, büroomööbel
Kompakt Kontorimööbli üks olulisi eesmärke on ausus ja klientidele arusaadavus. Meil pole kusagil väikeses kirjas kirjas, et hindadele lisandub käibemaks või tasuta transpordiks on vaja osta teatud kogus kontorimööblit. Kõik on lihtne ja läbipaistev.

2 AASTAT GARANTIID

kontorimööbel, büroomööbel
Enamus konkurentide juurest saate kontorimööblile garantiid 6 kuus ja heal juhul veel võimaluse mõne aja jooksul tehnilise praagi osas kaebus esitada. Kompakt Kontorimööbel pakub kõikidele oma toodetele 2 aastast garantiid.

Korduma Kippuvad Küsimused ehk KKK

KUIDAS SUUDAB KOMPAKT KONTORIMÖÖBEL PAKKUDA KONTORIMÖÖBLIT NII SOODSATE HINDADEGA?

kontorimööbel, büroomööbel

Kompakt Kontorimööbel ei koorma ennast kallite müügipindadega, ega oma müügimeeste armeed. Kõik need asjad tuleb lõpuks kinni maksta just lõppkliendil. Meie eesmärk on Hea hinnaga kontorimööbel ja kliendi jaoks läbipaistev müügitegevus.

KUIDAS SUUDAB KOMPEKT KONTORIMÖÖBEL TARNIDA SUUREMAID KOGUSEID KONTORIMÖÖBLIT?

kontorimööbel, bõroomööbel

Kompakt Kontorimööbel omab usaldusväärseid tarnijaid nii Eestis, Lätis, Leedus, kui ka Poolas. Just tänu headele rahvusvahelistele partneritele on võimalik kontotrimööbel klientideni tuua operatiivselt vaid mõne päeva jooksul. 

Miks osta kontorimööbel Kompakt Kontorimööbli E-pest?

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA trnaspordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 - 5 tööpäeva jooksul kliendlile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondime või vahetame toote uue vastu.